0
Grozs tukšs
 x 
Nav produktu

Mājas lapā nav izvietota visa prece, lai saņemtu informāciju par papildus produktiem, zvaniet vai rakstiet uz WhatsApp 20302040.

Pasūtījuma noformēšana

KĀ IEPIRKTIES PUSCENA.LV? Izmantojot sadaļu PRECES lapas augšejā pusē, izvēlies sev interesējošas preces un pievieno pirkumu gozam. Pirkumu groza saturs parādās lapas augšejā pusē. Kad esi izvēlējies visas nepieciešamās preces, spied uz uzraksta “Noformēt pirkumu”, pārbaudi preču un daudzumu pareizību, ievadi savu kontaktinformāciju, piegādes adresi un apmaksas veidu. Norēķinoties ar pārskaitījumu, ievadi rekvizītus. Uz šiem rekvizītiem tiks izrakstīts rēķins un nosūtīts tev, priekšapmaksas veikšanai. Spied pogu “Sūtīt”. Pasūtījums ir nosūtīts. Mēs reģistrējam Tavu pasūtījumu, pārbaudām preču pieejamību noliktavā. Klientu konsultants ar tevi sazvanās, lai apstiprinātu pasūtījumu, paziņotu Tev piegādes izmaksas līdz norādītai adresei, precizētu piegādes laikus. Saņemot preci, pārbaudi preces atbilstību pavaddokumentiem.

 

 

 

Atsauksmju forma

Paldies par Jūsu ziņu

Jūsu e-pasts veiksmīgi nosūtīts!

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Izmantojot lapu, Jūs piekrītat Privātuma politikai un sīkdatņu izmantošanai.