0
Grozs tukšs
 x 
Nav produktu

LIELĀKĀ jaunu mēbeļu izpārdošanas noliktava RĪGĀ!
Kvalitatīvas mēbeles Jūsu mājoklim no Vācijas, Dānijas, Holandes un Itālijas.
Viss nepieciešamais – no priekšnama līdz guļamistabai...

Konfidencialitātes politika

 

Sīkdatņu izmantošanas politika

Sīkdatņu izmantošanas politika

Šajā dokumentā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana interneta resursa, norādīti sīkdatņu lietošanas mērķi, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.
Sīkdatnes palīdz sniegt, uzlabot un aizsargāt pakalpojumus, nodrošinot klienta vajadzībām piemērotākus piedāvājumus, kā arī ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne ir maza teksta datne, kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad jūs apmeklējat tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi.

Kādas sīkdatnes izmanto vietne un kādi ir to lietošanas mērķi?

Tiek izmantotas vairāku veidu sīkdatnes (pastāvīgās un sesijas). Tās atšķiras ar izmantošanas mērķiem un glabāšanas ilgumu. Ar laiku izmantotās sīkdatnes var tikt aktualizētas un pielāgotas pakalpojumu sniegšanas kvalitātes uzlabošanas vajadzībām, tomēr vispārējie lietošanas mērķi ir šādi:

  • Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu.
  • Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta vietnes pakalpojumu nodrošināšanu.
  • Interneta vietnes drošība un pakalpojumu integritāte – sīkdatnes, kas palīdz veidot pakalpojumus, radot labāko klienta pieredzi.
  • Lietošanas statistika un analīze – nodrošina informāciju par to, kā un cik bieži tiek izmantotas interneta vietne, kādas ir lietotāju grupas un kādi meklēšanas rīki tiek izmantoti. Sīkdatņu statistika var tikt iegūta arī no sadarbības partneru interneta vietnēm.
  • Pakalpojumu piedāvāšana un klientu vajadzību analīze – sīkdatnes, kas nodrošina klienta vajadzībām atbilstošāko piedāvājumu izstrādi. Interneta vietnēs var tikt izmantota trešo pušu sīkdatņu informācija.
  • Lietotājam var tikt parādīti atbilstošākie piedāvājumi arī sadarbības partneru interneta resursos.

Kā lietotājs var izvēlēties un mainīt sīkdatņu izmantošanu?

Ja nevēlaties, lai jūsu lietotajās ierīcēs tiktu izmantotas sīkdatnes, jūs varat mainīt pārlūkprogrammas drošības iestatījumus. Pievērsiet uzmanību, ka izmaiņas drošības iestatījumos jāveic katrai pārlūkprogrammai atsevišķi un izmantotās iestatījumu metodes var atšķirties.
Tomēr atcerieties, ka bez sesijas sīkdatņu apstiprināšanas ar mūsu tīmekļa vietnes palīdzību jūs nevarēsiet pilnvērtīgi izmantot mūsu interneta pakalpojumus.

Kur var saņemt informāciju?

Par sīkdatņu izmantošanu mūsu interneta resursā un jūsu personas datu drošu apstrādi atbild mūsu uzņemums. Ja rodas jautājumi vai ieteikumi, aicinām zvanīt uz 20 30 20 40 vai rakstīt uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Konfidencialitātes politika

Personas datu apstrāde

Lai nodrošinātu klientiem personalizētus piedāvājumus un apkalpošanu, kā arī drošu piekļuvi to saņemšanai, mēs, tāpat kā lielākā daļa servisa organizāciju, apstrādā tās rīcībā esošos personas datus.
Rūpēties par personas datu drošību, ir mūsu prioritāte. Mēs vēlamies, lai jūs zinātu, kādus personas datus mēs apstrādājam un kāpēc, kā mēs tos izmantojam un kādas izvēles un kontroles iespējas ir jūsu rīcībā.

Datu apstrāde mums ļauj jūs labāk apkalpot

Personas dati tiek izmantoti, lai jums sniegtu drošu piekļuvi mūsu produktiem un pakalpojumiem un lai uzlabotu jūsu pieredzi, izmantojot mūsu pakalpojumus. Jūsu personas dati mums sniedz iespēju saprast jūsu individuālās vajadzības, lai mēs varētu sniegt labāko iespējamo atbalstu un konsultāciju.

Jūsu dati pie mums ir drošībā

Mūsu uzņēmumam ir ļoti svarīgi aizsargāt jūsu personas datus. Mēs pastāvīgi īstenojam atbilstošus tehniskos un organizatoriskos pasākumus, lai novērstu jebkādu nesankcionētu piekļuvi datiem un lai nodrošinātu jūsu datu drošību.
Klientu datiem tiek nodrošināta konfidencialitāte.

Jūsu dati ir jūsu kontrolē

Mūsu uzņēmums rūpējas par to, lai jūs vienmēr varat kontrolēt, kas notiek ar jūsu personas datiem.

Kādus personas datus mēs apstrādājam?

Personas dati ir jebkura informācija, ko iespējams saistīt ar noteiktu personu. Tie var būt identifikācijas dati, piemēram, jūsu vārds, uzvārds, kontaktinformācija, vai arī kartes norēķinu informācija.

Dati, ko mēs apstrādājam, ir atkarīgi no jūsu izmantotajiem pakalpojumiem. Mēs varam apstrādāt tādu informāciju kā, piemēram, vārds, uzvārds, personas kods, dzimšanas datums vai vēlamā saziņas valoda. Personas dati ir arī no citiem pieejamiem publiskajiem reģistriem ko izmantojampakalpojumu uzlabošanai.

Mūsu uzņēmums klientu datu apstrādi veic tikai minimālajā nepieciešamajā apmērā, un tas, kādu informāciju jūs mums nododat, ir jūsu ziņā. Jūsu personas dati netiks glabāti ilgāk, nekā tas ir nepieciešams attiecīgās apstrādes darbības mērķim.

Kāpēc mēs apstrādājam personas datus?

Mēs izmantojam jūsu datus, lai jums sniegtu nepieciešamos produktus un pakalpojumus, kā arī lai nodrošinātu to ērtu lietošanu. Tāpat mēs datus izmantojam, lai pilnveidotu savu produktu un pakalpojumu kvalitāti, veicot klientu aptaujas un tirgus analīzes.

Jūsu mums uzticētie personas dati ļauj jūs apkalpot, ņemot vērā jūsu vēlmes, kā arī sniegt individuāli pielāgotu atbalstu un konsultācijas.

Tāpat mēs apstrādājam jūsu personas datus, lai varētu izveidot tieši jums piemērotus piedāvājumus. Jūs arī varat izvēlēties, vai šādu klienta pieredzi vēlaties.

Personas datu nodošana uzlabo apkalpošanu

Lai klientiem nodrošinātu patīkamu pieredzi, kā arī pārskatu par visiem mūsu uzņēmuma izmantotajiem produktiem un pakalpojumiem, iespējams, daži personas dati mums būs jānodod citiem uzņēmumiem.

Tāpat iespējams, ka mums būs jānodod dati trešām pusēm, lai izpildītu jūsu darījumus vai nodrošinātu pieprasītos produktus. Vēl mēs nododam datus, ja to nosaka likums vai kāds cits juridisks process, kā arī rūpējoties par savu produktu drošību.

Mūsu uzņēmuma Personas datu apstrādes principu grozījumi un informācija par tiem

Ar visām izmaiņām, kas tiek veiktas saistībā ar veidu, kādā mēs izmantojam jūsu personas datus, arī saskaņā ar piemērojamo normatīvo aktu izmaiņām, var iepazīties Personas datu apstrādes principos.

Par mūsu uzņēmuma Personas datu apstrādes principos veiktajām izmaiņām mūsu uzņēmums informē šādā veidā: sūtot vai publicējot ziņojumus vai atgādinājumus, pa e-pastu un sociālajos medijos.

Ja jums ir jautājumi vai sūdzības saistībā ar to kā mēs apstrādājam jūsu personas datus, lūdzam sazināties ar mums, izmantojot jūsu iecienītāko kanālu saziņai ar mums.

 

 

 

 

 

 

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Izmantojot lapu, Jūs piekrītat Privātuma politikai un sīkdatņu izmantošanai.